Мобильные в зоне АТО объявлены вне закона В Украине пиво приравняли к вину и водке Министр рассказал, когда в Украину придут лоукосты Потери интернет-магазинов от войны на Донбассе и оккупации Крыма составляют 15-30% Призывников будут вносить в электронную систему Минобороны В декларациях на получение субсидий теперь не нужно указывать сумму доходов Крупнейший банк Украины попросил кредиторов об отсрочке выплаты долга ГПУ расширила обвинение против Клюева Начата процедура заочного осуждения экс-министра доходов и сборов Клименко и его зама Игнатова Военным могут запретить пользоваться мобильными телефонами в зоне АТО
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїЗвітність


Розширений пошук по форуму :: по порталу

За несвоевременную сдачу отчёта по ЕСВ штрафуют дважды?

Відправлено користувачем ljsj2006 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В Законе № 2464-VI" Про збір та облік єдиного внеску"Розділ VI,Стаття 25, п.11.,абзатц 4) "за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності, передбаченої цим Законом,територіальним органом Пенсійного фонду акладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;( 170)
В "Кодекс України про адміністративні правопорушення.,Стаття 165-1"Порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування"," несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо страхових внесків, коштів Пенсійного фонду України і Накопичувального фонду або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, та іншої звітності і відомостей, передбачених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ), - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти(340-510) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Пенсионный фонд штрафует по двум законам по-Закону ЕСВ- приемлемо и понятно, но по Кодексу- куча вопросов. Во-первых:в нём речь идёт о пенсионном, а не о едином социальном, во-вторых :ссылка на закон 1058-15-вообще не понятна, если есть на данное время закон 2464 и звітність, о которой сейчас идёт речь нет в законе 1058-15.
Есть ли юрист, который сможет это растолковать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2014 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua


Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.001461