На днях Порошенко получит право распустить Раду - советник Кабмин назначил заместителей министров по вопросам евроинтеграции Украинский суд взыскал с Минобороны России 10 миллионов за «Ан-70» Россия возобновила платежи за транзит газа через Украину СМИ второй раз отправляют министра Шеремета в отставку "Нафтогаз" объяснил, почему отключил "Киевэнерго" Ахметова от газа Потери бюджета из-за ситуации на востоке составят около 18 млрд грн, - Шлапак Украина просит МВФ выделить два транша кредита до конца года Курченко и «Семья» за год вывели из «Реал банка» более 4 миллиардов - СМИ Украина ежедневно теряет на госзакупках по 100 млн грн, - эксперт
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїЗвітність


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ліміт каси

Відправлено користувачем sovetnik14 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ліміт каси
у суді розгладається справа (спір між учасником і госптовариством). виникли такі питання: чи ліміт каси є обов"язковим для всіх підприємств (зокрема, для ТОВ, яке займається будівельними і ремонтними роботами)? якщо ліміт каси не встановлений, який фактичний залишок коштів може бути в касі? чи існувала у період з грудня 2007 по січень 2008 рр. при отриманні юрособою готівки з банку вимога вказувати цільове призначення отримуваних коштів (на звороті чека)?
Re: ліміт каси
невже немає фахівців, які розбираються в питаннях ліміту каси?!
Re: ліміт каси
Quote
sovetnik14
невже немає фахівців, які розбираються в питаннях ліміту каси?!

Читайте Постановление Правления Национального банка Украины от 15.12.2004 г. № 637.Там все это есть!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Боишься - не делай, делаешь - не бойся,а сделал - не жалей!
Re: ліміт каси
Quote
sovetnik14
у суді розгладається справа (спір між учасником і госптовариством). виникли такі питання: чи ліміт каси є обов"язковим для всіх підприємств (зокрема, для ТОВ, яке займається будівельними і ремонтними роботами)? якщо ліміт каси не встановлений, який фактичний залишок коштів може бути в касі? чи існувала у період з грудня 2007 по січень 2008 рр. при отриманні юрособою готівки з банку вимога вказувати цільове призначення отримуваних коштів (на звороті чека)?

1. Да.
2. 0,00.
3. Да. И сейчас тоже.
Re: ліміт каси
Quote
Виктория-3
Quote
sovetnik14
у суді розгладається справа (спір між учасником і госптовариством). виникли такі питання: чи ліміт каси є обов"язковим для всіх підприємств (зокрема, для ТОВ, яке займається будівельними і ремонтними роботами)? якщо ліміт каси не встановлений, який фактичний залишок коштів може бути в касі? чи існувала у період з грудня 2007 по січень 2008 рр. при отриманні юрособою готівки з банку вимога вказувати цільове призначення отримуваних коштів (на звороті чека)?

1. Да.
2. 0,00.
3. Да. И сейчас тоже.

Мені здається по п.2 =17,00
Re: ліміт каси
это было давным-давно
когда лимит утверждали банки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2014 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua


Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.901465