Украина выполняет Женевские соглашения, - представитель ЕС Электоральная пропасть между Порошенко и Тимошенко продолжает расти Лаврову предложили самому обуздать сепаратистов в Украине Украине удалось нарастить доходы госбюджета Тимошенко хочет «взаимопонимания» с донецкими сепаратистами Минфин предложил продавать украинцам инвалюту на спецаукционах Минфин прогнозирует ухудшение ситуации с госдолгом Украины Турчинов требует от силовиков возобновления антитеррористической операции Киев подготовил закон об амнистии сепаратистов Украинцы вынесли свой вердикт федерализации, второму государственному языку и НАТО – опрос
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїЗвітність


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДВ

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ
Доброго дня. Ми платники ПДВ з 12.07. До цього числа в нас були надходження коштів (передоплата) . Товар ми відписуєм зараз. В нас виникають зобов'язання по тій передоплаті чи ні?
Re: ПДВ
Ні, якщо перша подія була поступлення коштів, до отримання свідоцтва, то податкових зобов"язань не буде.
Хіба, що це були бюджетники, при роботі з ними треба керуватись 187.7 п.ПКУ, ПЗ виникають тільки при поступленні коштів.
Re: ПДВ
Ні. Бо зобов"язання з ПДВ виникають по правилу першої події
А першою подією було одержання передплати, а тоді ви ще не були платниками ПДВ.

Re: ПДВ
Я теж дотримуюсь такої думки, а податкова з відповіддю мнеться, ні так , ні сяк
Re: ПДВ
Чи виникають податкові зобов’язання з ПДВ у платника податку, у разі коли перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації таким платником?

Відповідно до п.187.1 ст.187 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) визначено, що датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку. Отже, якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов'язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов'язання. Якщо ж платником ПДВ застосовується касовий метод визначення податкових зобов'язань, то уразі надходження за фактом оплати поставлених товарів/послуг після його реєстрації платником ПДВ, він зобов'язаний задекларувати податкові зобов'язання з ПДВ та погасити їх у встановленому законодавством порядку. Крім цього, якщо платник до його реєстрації платником ПДВ, на дату виникнення першої події, зобов'язаний був зареєструватись платником ПДВ, у зв'язку з набранням обсягу оподатковуваних операцій більше 300 тис. грн., але не зареєструвався, то податкові зобов'язання з ПДВ нараховуються, а право на податковий кредит не надається.
Re: ПДВ
Quote
Sony
Я теж дотримуюсь такої думки, а податкова з відповіддю мнеться, ні так , ні сяк

Посилала офіційний лист в ДПА, з таким питанням, відповіли, що ПЗ не буде , якщо перша подія сталась до отримання статусу платника ПДВ.
Re: ПДВ
Це найкращий варіант, "офіційний запит" , тільки немає часу чекати
Re: ПДВ
Велике спасибі ВСІМ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2013 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua


Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.898909