Кучма допустил срыв переговорного процесса в Минске Лидеры фракций ВР не пришли на встречу с еврокомиссаром Требования "Нафтогаза" к "Газпрому" выросли до 28,3 миллиарда долларов НАБУ намерено допросить Авакова Сбережения украинцев сократились на 5,3 миллиарда Порошенко уволил судью Царевич Верховный суд РФ запретил Меджлис Объем вывода дивидендов достиг 376 миллионов долларов Глава НБУ подтвердила прогноз инфляции в 2016 году Гривне пообещали поддержку
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дивіденди = Звіт по пільгам???

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Ще один цікавий момент, на який варто звернути увагу тим, хто виплачує дивіденди і при цьому не сплачує авансового внеску з податку на прибуток за встановленою ставкою (на 2012 рік — 21%) відповідно до норм пп. 153.3.5 ПКУ. У Довіднику пільг №603 за кодом 11020256 зазначено пільгу, яка звучить так: «Авансовий внесок, передбачений підпунктом 153.3.2 цього пункту, не справляється у разі виплати дивідендів: ...» і далі йде норма пп. 153.3.5 ПКУ. Тобто при виплаті дивідендів і при цьому законній несплаті авансового внеску з податку на прибуток треба заповнювати Звіт про суми податкових пільг4, де якраз і зазначати цю пільгу. Цей звіт подається протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового періоду. А якщо суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається. Сама сума пільги буде розраховуватися, на думку автора, просто: сума нарахованих та виплачених дивідендів помножена на ставку податку на прибуток.

Нашла вот такую заметку. Вы подавали "Звіт про суми податкових пільг"?
Я ні. І не знала, що його треба подавати. Девіденди платила в 2011р.
Вот это новость. Кто еще подавал?

інночка ,
большое спасибо за бдительность. Я как раз собираюсь выплачивать.
Спасибо за информацию! Наше предприятие уже выплатило дивиденды учредителям, а вот отчет еще не сдали. Во вторник сдадим Звіт про суми податкових пільг 1ПП.
Справочник льгот [www.sta.lviv.ua]
Бланк 1ПП [www.buhgalter911.com]
Как Вы думаете: если за 2011 г. не подавали такой отчет, есть ли смысл начать подавать с 1 квартала 2012? Или лучше не обращать на себя внимание confused smiley
brick, за той звіт немає штрафів за не подачу, бо він не дека в розумінні ПКУ

brick, я тоже не подавала в 2011 году.
Кто не сдавал раньше - собираетесь начать все-таки его подавать? Или продолжить руководствоваться тем, что штрафов нет....
мда.... я теж про цей звіт не знала sad smiley
ось що знайшла [buhgalter911.com]
але ніяк не можу для себе зрозуміти: звіт про суми пільг - у податкову, а 1 ПП - в статистику?? чи 1 ПП був раніше, а в статистику нічого подавати не треба???
Нечемнуся, 1-ПП був раніше. В статистику нічого здавати не треба. Просто 1ПП вважалося статистичною звітністю.

зрозуміло... тоді спробую цього року виправитись і подати цей звіт smiling smiley надіюсь неподачу за 2011 рік мені забудуть )))
Подскажите, пожалуйста, как должен быть заполнен этот отчет, никогда по льготам не подавала.
В справочнике этот код для "Пільги з оподаткування неприбуткових установ і організацій", т.е. если у меня обычная фирма этот отчет сдавать не надо?
Аллуча
В справочнике этот код для "Пільги з оподаткування неприбуткових установ і організацій", т.е. если у меня обычная фирма этот отчет сдавать не надо?
Откуда Вы взяли? это код называется конкретно про авансовые платежи.
Помогите, пожалуйста, заполнить:
гр.9 и 10 - прочерки?
гр.7 и 8 - с 01.01.12 по 31.03.12 или конкретно дата выплаты дивидендов?
гр.5 - 21% от суммы дивидендов или как?
гр.6 = гр.5 или прочерк?
Velor сбросила ссылки на справочник льгот зайдити и внимательно прочтите разделы
brick
Помогите, пожалуйста, заполнить:
гр.9 и 10 - прочерки?
гр.7 и 8 - с 01.01.12 по 31.03.12 или конкретно дата выплаты дивидендов?
гр.5 - 21% от суммы дивидендов или как?
гр.6 = гр.5 или прочерк?

Код податку, збору =11021000
Найменування податку, збору = Податок на прибуток приватних підприємств
код пільги - 11020256

Найменування податкової пільги - Авансовий внесок, не справляється у разі виплати дивідендів фізичним особам

Сума податкових пільг,
гривень - усього - сума пільги буде розраховуватися просто — сума нарахованих та виплачених дивідендів помножена на ставку податку на прибуток.
у тому числі з державного бюджету - та сама сума

початок дії та кінець дії - 01.01.2012 31.03.2012

решту дві графи - прочерки

там ещё и ошибка ссылки на статью НКУ.
Фирма начислила и выплатила дивиденды физ.лицу-засновнику в апреле (за 1 кв.2012 г.). Подскажите пожалуйста, надо ли нам сдавать отчет по льготам за 1 квартал? Или эту льготу мы должны показать во 2 квартале? И точно такая же ситуация с 1ДФ... Даже и не знаю когда эту сумму показать: в 1-ом или во 2-ом кварталах...?
протокол о выплате был каким числом, и сама выплата произошла апрелем, значит все 2 кв.
1-пп в целых? В 1С печатает с копейками, но загружает в БестЗвит в целых.
Скажите, пожалуйста, что-то поменялось по заполнению и подаче Отчета по льготам при выплате девидентов учредителю-физическому лицу резиденту?
taya2007, спасибо.
Сейчас ставка налога 19%?
Если вы сдаете декларацию по прибыли только за год, то и 1-ПП сейчас не надо сдавать, а сдать за год. Уже было на эту тему обсуждение..
Aleksa_ , спасибо. Сейчас буду искать эту тему.
Так и не нашла нужную информацию: в 1 кв. начислены и выплачены дивиденды учредителю, за 1 кв. и полугодие сдавали отчет. А за 3 кв. забыла сдать, что будет?
еще сегодня можно сдать за 9 месяцев
так во всех календарях пишут последний день сдачи 8/11sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2014 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.0014540000000001