Савченко выдали удостоверение нардепа Спикер Госдумы предложил исключить США из НАТО Заправки "БРСМ-Нафта" покупает голландский инвестфонд с российским сайтом Вынесено первое судебное решение об отмене люстрации Банкиры просят установить переходный период для операций по счетам субъектов Крыма до 1 февраля 2015 года Путин готовит ловушку для Запада - Фесенко В сети обнаружен "антироссийский" шпионский вирус Западу и Украине нужно найти способ договориться с Путиным - The Financial Times Коалиция и Кабмин будут сформированы до 1 декабря - Порошенко Фабрики "Рошен" в России начали сокращение персонала из-за падения спроса
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїЗвітність


Розширений пошук по форуму :: по порталу

нарахування з/п за першу половину місяцяconfused smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт,от я сижу тут читаю і не перестаю сама себе дивувати.Допоможіть як правильно виправити свої помилки: короче я вже два місяці нараховую аванс з 01... по 18..., а в призначені пишу "за першу половину", це дуже грубе порушення що не по 15.... нараховано а по 18...
Розумію що я вчинила неправильно і що мені робити??? допоможіть будь-ласка порадами!!!!
мамамия! дай бог, чтобы у вас это было единственным "нарушением" smiling smiley
не нужно ничего исправлять

============================================================
«… не бойтесь потерять тех, кто не побоялся потерять вас. Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога впереди…» Омар Хайям
ilona21, ничего страшного в этом нарушении нет, ничего исправлять не надо.
я аванс рассчитываю всегда по день получения. Т.е. выплата, например, в понедельник, 22.08, рассчитываю по 19.08 включительно.
А где сказано, что нужно по 15 число???

============================================================
«… не бойтесь потерять тех, кто не побоялся потерять вас. Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога впереди…» Омар Хайям
Ні - це не порушення.

КЗпПУ
Стаття 115. Строки виплати заробітної плати

Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі
дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним
актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної
профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво
трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів -
представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом),
але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не
перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів
після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
У разі коли день виплати заробітної плати збігається з
вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата
виплачується напередодні.
Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається
колективним договором або нормативним актом роботодавця,
погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації
чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом
органом (а в разі відсутності таких органів - представниками,
обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше
оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки
(посадового окладу) працівника.
Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки
виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.
{ Стаття 115 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 2240-10
від 29.07.81; Законом N 263/95-ВР від 05.07.95; в редакції Закону
N 357/96-ВР від 10.09.96; із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2559-VI ( 2559-17 ) від 23.09.2010 }
Дякую!!!!! Ви мене заспокоїли.Справа в тому що я початківець і з цими змінами далі буду боятись сама себе.Ще раз дякую за допомогу!!!!!smileys with beer
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.11.2010 р. N 964/13/84-10

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув ваш лист щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати" від 23.09.2010 N 2559-VI (далі - Закон) і повідомляє.

Відповідно до Закону заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні не рідше 2 разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Тобто, заробітна плата за першу половину місяця (15 календарних днів) має виплачуватись в період з 16 по 22 число, а за другу - з 1 по 7 число.

и т.д.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2014 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua


Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.104901
Вже йдете? Так швидко? Але ж сьогодні на Дт-Кт з`явилось так багато усього нового і цікавого: