Киев требует от РФ в течение 2 суток объяснить цели маневров своих войск МВФ подтверждает готовность рассмотреть украинский вопрос Украина требует от РФ прекратить вмешиваться во внутренние дела страны, прекратить угрозы и шантаж, отвести войска от границы Российские оккупанты начинают новые «учение» на границе с Украиной Российских журналистов в Славянске преследуют «иностранцы на украинской бронетехнике» НБУ готовит меры по смягчению негативного влияния девальвации гривни на заемщиков СБУ задержала двоих особо опасных диверсантов. Пятеро террористов уничтожены Украинская армия начала атаку на террористов в Славянске Женевские договоренности сорваны – миссия ОБСЕ Миссия МВФ определилась с кредитом для Украины - источники
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїЗвітність


Розширений пошук по форуму :: по порталу

індексація зарплати

Відправлено користувачем Челесто 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В нашій організації базовим місяцем для нарахування з/плати є лютий 2008 р. Одна з працівниць ВИЙШЛА З ДЕКРЕТНОЇ ВІдпустки у жовтні 2008 року який місяць для неї є базовим? Лютий чи жовтень?
месяц повышения зарплаты. В декрете она получала декретные, значит базовым будет октябрь
/В нашій організації базовим місяцем для нарахування з/плати є лютий 2008 р. / - у Вас не повышлась зарплата с февраля и никто не был принят на работу за этот период?
Базовый месяц остался февраль 2008.
Если вы не повышали оклады, а только индексировали их!
я прошу прощения, ввела в заблуждение
Вот консультация на эту тему

? Працівниця вийшла з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Який місяць у цьому випадку буде базовим для проведення індексації її доходів?

 

Відповідно до п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (зі змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.2006 р. № 690, від 11.07.2007 р. № 913, від 12.03.2008 р. № 170, за текстом – Порядок № 1078) базовим місяцем при розрахунку індексу споживчих цін вважається місяць, в якому відбувається підвищення доходів громадян. Індексація за цей місяць не нараховується, і з наступного за базовим місяця для проведення подальшої індексації розраховується наростаючим підсумком новий індекс споживчих цін до перевищення порогу індексації 101 %.

Отже, для працівниці, яка вийшла з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, базовим місяцем слід вважати місяць, в якому відбулося останнє підвищення доходів по відповідній категорії працівників.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2013 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua


Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.099802