Весной депутаты будут ходить в Раду с перерывом в месяц Рада дала добро на борьбу со строительными аферами Янукович просил Россию ввести войска в Украину - Луценко Гройсман заявил, что Гонтарева пообещала ему стабилизировать гривню Синоптики сказали, когда исчезнет киевский смог Трамп хочет выселить журналистов из Белого дома Григоришин хочет отключить бюджетные учреждения Луганщины от электроэнергии МВФ повысил прогноз средней цены на нефть Розенко божится, что власть не повысит пенсионный возраст Автопроизводство в Украине за год упало на 63,4%
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗП сумісника

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗП сумісника
Доброго дня!!! Може вже й обговорювалася ця тема, але я щось зовсім заплуталася. Працівник працює по сумісництву. З 1 січня 2017 піднімаю оклад до 3200 грн. Він працює на 0,5 ставки і отримує ЗП в місяць 1600 грн. ЄСВ і інші податки я йому вираховую з 1600. Базовим місяцем для індексації буде місяць підвищення ЗП, тобто січень. Чи вірно я думаю ????
Re: ЗП сумісника
И льгота не применяется, правильно?

ЄСВ з 1600 буде 352,00, і я донарахувань не роблю. Вірно???
якщо без трудової - то вірно smiling smiley

Живи, сохраняя покой. Придет время и цветы распустятся сами winking smiley
Він же ж по сумісництву, трудова за основним місцем роботи
По поводу льготы - неверно. Работник может сам выбирать где ему получать льготу. Т.е. он может подать вам заявление о применении льготы по месту совместительства и вы обязаны ее применять. Единственно - он не должен получать ее в другом месте и об этом нужно предупредить.
crizis
Доброго дня!!! Може вже й обговорювалася ця тема, але я щось зовсім заплуталася. Працівник працює по сумісництву. З 1 січня 2017 піднімаю оклад до 3200 грн. Він працює на 0,5 ставки і отримує ЗП в місяць 1600 грн. ЄСВ і інші податки я йому вираховую з 1600. Базовим місяцем для індексації буде місяць підвищення ЗП, тобто січень. Чи вірно я думаю ????
Для расчета индексации по совместительству нужно, чтобы ЗП по основному месту была меньше прож. мин, и справку тогда с основного места работы нужно брать, иначе по совместительству индексация не проводится. (ИМХО)
meg
И льгота не применяется, правильно?
Я не пойму, это я одна не применяю льготу? Уже не первая тема,где о ней вспоминают
я тоже совместителям не применяю
льгота может применяться к ЗП совместителя при наличии заявления.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
sldaemon
да я давно никому не применяю. Думала,это кануло в лету лет 5 назад
А в нього за основним місцем ЗП більша за прожитковий мінімум. І на скільки я знаю там йому ЗП індексують. А як мені тепер бути, я за грудень нарахувала йому індексацію, і звіти всі поздавала. Як мені це виправити??? В січні відняти суму індексації з ЗП за січень ?? А як бути з ЄСВ??
crizis
А в нього за основним місцем ЗП більша за прожитковий мінімум. І на скільки я знаю там йому ЗП індексують. А як мені тепер бути, я за грудень нарахувала йому індексацію, і звіти всі поздавала. Як мені це виправити??? В січні відняти суму індексації з ЗП за січень ?? А як бути з ЄСВ??
А что там такая большая сумма что нужно все менять?
crizis
по правильному - нужно сделать перерасчет, удержать из следующей ЗП....

Сума там не велика - 64,50 грн. То що можна залишити так чи краще внести зміни??
crizis
Сума там не велика - 64,50 грн. То що можна залишити так чи краще внести зміни??
це рішення приймати Вам.

Я вираховую з наступної зп цю суму. ЄСВ я плачу, те що в мене виходить по факту. Вірно??
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

как проверить, а может он нигде не работает ?
тогда мы у него основная работа - и все доначисления ? ? ?
Якшо це "новий" працівник - то у вас в руках
його власноручна заява і він "розуміє" на шо
"підписуєцця" drinking smiley
А якшо ви чітко знаєте його - то краще не ризикувать,
дорого стоїтиме tongue sticking out smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А як бути, якщо людина виконує роботу за договором ЦПХ (зовнішній сумісник) і написала заяву на податкову пільгу, запевняючи, що більше ніде її не отримує?
Sanio
А як бути, якщо людина виконує роботу за договором ЦПХ (зовнішній сумісник) і написала заяву на податкову пільгу, запевняючи, що більше ніде її не отримує?
Не може бути такого в природі.
Або договір ЦПХ, або сумісник з пільгою. Щось одне.

sim
sldaemon
да я давно никому не применяю. Думала,это кануло в лету лет 5 назад

Да я тоже по совместителям не применяю) По основному месту работы-да, если укладывались в сумму ограничения. То я просто недавно на другом форуме прочитала в обсуждении новаций по зп-2017, что ,мол, к совместителям тоже надо применять льготу. Меня это так удивило,что не могла успокоиться)) Дай, думаю, спрошу умных людей, может, я что пропустила.
К совместителям можно было всегда применять льготу при наличии заявления

FyDD
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

и все же: есть ЧЕТКИЕ критерии совместителя ?
какими доками то оговорено ?
FyDD
FyDD
Есть еще непонятка:

я прошу завереную копию трудовой с основного места работы
Lin@
FyDD
FyDD
Есть еще непонятка:

я прошу завереную копию трудовой с основного места работы
Я тоже прошу (хотя и не должна), чтобы быть уверенной, что по крайней мере на момент приема у меня есть основание его считать совместителем
Доброго дня!!! Знову прошу вашоі допомоги. Вибачте, соже я задаю дурні запитання, але я не впевнена чи вірно думаю. Я у вас тут питала, стосовно директора на 0,5 ставки. З 1 січня я підвищую йому ЗП до мін. 3200 грн, але він хоче щоб з 1.01. його перевели на 0,2 це виходить 640 грн, ЄСВ- 140,80. Я можу використовувати податвову соціальну пільгу, і ЄСВ я плачу 140,80 і нічого не доначисляю до цієї суми. Вірно???
А якщо людина ФОП можна це вважати основним місцем роботи , а роботу на підприємстві сумісництвом?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2014 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

Rambler's Top100 Rambler's Top100

0.001369